Bodrum'a Bahar gelmiş hoşgelmiş.. - La Brezza Bodrum Butik Otel | Akyarlar Otel - Bodrum - La Brezza Bodrum Butik Otel | Akyarlar Otel – Bodrum

Bodrum’a Bahar gelmiş hoşgelmiş..

Bodrum’a Bahar gelmiş hoşgelmiş..

    Akdenizde yağmur, Marmarada kar  Ege’de bahar var efem bahar. Siz hiç Şubatta papatya topladınızmı, üstelik 14 ünde,  kopardığın her yaprağın seviyor çıktığı sihirli gün.. Büyük şans doğrusu cennette yaşıyorsunuz dedikleri kadar var.. Candan demiş ki ” Bahadar geldiğinde mi ben böyle olurum yoksa böyle olduğum için mi gelir bahar? ” ne ilgisi var tabiki burası BODRUM olduğu için bahar.. :)  Halbuki geçen hafta dondan kaktüslerimiz bile solmuştu insan hayret ediyor. Asıl hayret veren şey 2 cm çapındaki bir bitkiyi görünce sanki yıllardır görmediğin üniversitediki ev arkadaşını görmüşcesine hissettiğin sıcaklık samimiyet ve sevinç.Meğer insan hiç lafını bile etmediği birşeyi hasretle bekleyebiliyormuş..
 
   Bugünü Bodrum’da geçirmeyi planlamış çiftler şüphesizki imrenilecek bir program çizmişlerdir misal; güneşi Gümüşlükte denizin içine doğru batırıp o kızıl gökyüzüne karşı aşkın şarabından içecek çiftler saniyeler dakikalara dönüşsün isteyeceklerdir, güneş gidince bu mevisimde bizim buralarda serin olur haliyle kalkıp mum ışığında bir yemeğe koşarlar,eee sonra Neyzen Teyfikte kolkola romantik bir yürüşte yapılır illaki..Sabah yatağa götürelen kahvaltı tepsisine birde bizim papatyaları iliştiren abilerin eşleri var ya ( ya da varsa diyelim )artık birer Heidi :)
  
  Bahar demek ‘ Bize Heryer Bodrum ‘ projesinin tekrar canlanması demek yani buda yarımadayı karış karış gezip tüm lezzetleri tekrar ve teker teker tatmamız demek oluyor ki pek keyfli..Bir de ‘ Bu Mangalın Ateşi Hiç Sönmeyecek’ projesi var ki artık onuda sonra anlatırız. :)

 

Kategori

Paylaş arkadaşlarında görsün