OTELİMİZ - La Brezza Bodrum Butik Otel - La Brezza Bodrum Butik Otel | Akyarlar Otel – Bodrum

OTELİMİZ

La Brezza ailesi olarak Bodrum Akyarlar Karaincir mevkiinde hizmet vermekteyiz. karaincir plajına 400 mt. Akyarlar plajina ise 600 mt. mesafedeyiz. karaincir kumsalındaki La Brezza Beach’e ise 2 dklık keyfli bir golf arabası yolculuğuyla ulaşmaktayız.Ana yol üzerinde farklı konseptlerle hazırlanmış, 32 adet tasarım odalarımızla kişiye özel butik hizmet veren bir oteliz.

özenle hazırlanmış kahvaltılarımızı 1500 m2’lik tropik bahçemizde konuklarımızın masalarına serpme kahvaltı olarak sunmaktayız. Kahvaltıdan sonra sahilde vakit geciren misafirlerimize La Brezza Beach’te Snack mutfak menümüz, Alkollü vede Soft barımızla gün boyu hizmet vermekteyiz.Gününü otelde havuz başında geçirmek isteyen misafirlerimize ise A’la Carte restauranlarımızdan biri olan KALLAVİ KÖFTE geniş bir menüyle gece yarasına kadar hizmet vermektedir. La Brezza Beach Restaurantımız geceleri deniz kenarında Rakı Balık keyfi yapmak isteyen misafirlerimize unutlumaz sofralar kurmaktadır.

Bodrum küçük oteller ve bodrum butik oteller kategorsinde yer alan La Brezza Bodrum TripAdvisor da en iyi aile oteli ve en iyi sahil oteli kategorilerinde önerilmektedir, Akyarlar otelleri kategorisinde ise 1. sırada yer almaktayız. 2014’te Türkiye’nin en iyi 11. küçük oteli ödülüne de layık görüldük.

Tüm yıl boyunca hizmet veren LA BREZZA SUITE&HOTEL’de;

​23 adet 20 m2 1 yatak odası Min. 1 / Max. 3 kişinin konaklamasına uygun standart otel odası, 5 adet 35 m2 1 yatak odası ve 1 oturma odası Min. 2 / Max. 4 kişinin konaklamasına uygun suite daireler, 2 adet 33 m2 1 yatak odası, 1 oturma odası Min. 2 / Max. 4 kişi bulunan Dublex Villalar ve1 adet 42 m2 2 yatak odası ,1 oturma odası ve kendisine ait bahçesi bulunan Min. 4 / Max. 6 kişinin konaklamsına uygun Villa Bahçe ve 1 tane 20 m2 1 yatak 0dası Min. 1 / max. 2 kişinin konaklamasına uygun Balayı odası ve labrezza-tesıs-bodrum-butik-otel 1 tane ENGELLİ ODASI bulunmaktadır.​