Loading...

Mutlu anlardan aklınızda kalan..

Rezervasyon Yap
  • -
  • -
  • -
Galeri

La Brezza Suite & Hotel

Akyarlar-Karaincir'de yer alan LA BREZZA SUITE & HOTEL sakin, huzurlu, eşsiz esen daimi rüzgarıyla tatil keyfini doyasıya yaşatmak için bütün olanaklarıyla siz değerli konuklarımıza hizmet vermektedir.

Odalarımız

Standart Oda

Ortalama 20m2 olan yenilenmiş odalarımız da konaklamanız süresince sade dekoru ile size huzur verecek şekilde tasarlanmıştır. İki kişi için uygun olan odalarımız havuz veya bahçe katında bulunmaktadır

Daha Fazla
Superior Oda

Ortalama 25 m² büyüklüğünde olan superior odalarımız bir çocuklu aileler için dizayn edilmiştir. Superior odalarımızda bir adet çift kişilik yatak ve bir adet tek kişilik sedir yatak bulunmaktadır. Superior odalarımız giriş ve havuz katında konumlanmıştır. Bahçe veya havuz katında bulunan odalarımızın huzur ve dinginliğin eşliğinde tatilinizin keyfini çıkarabilmeniz için gerekli tüm konfor sağlanmıştır.

Daha Fazla
Superior Triple Oda

Ortalama 25 m² büyüklüğünde olup üç yetişkin yada çocuklu aileler için dizayn edilmiştir. Superior odalarımızda bir adet çift kişilik yatak ve 1 adet tek kişilik sedir yatak bulunmaktadır. Superior odalarımız giriş ve havuz katında konumlanmıştır. Giriş katında bulunan odalarımız bengonviller ile bezenmiş şık bir alana açılmakta olup, yaz esintisi ile güne güzel bir başlangıç yapmanızı sağlamaktadır.

Daha Fazla