HAVUZ / PLAJ - La Brezza Bodrum Butik Otel - La Brezza Bodrum Butik Otel | Akyarlar Otel – Bodrum

HAVUZ / PLAJ

~HAVUZ / PLAJ~

Palmiyelerin ve muz ağaçlarının sardığı La Brezza Suite & Hotel’in yarı olimpik havuzunun ve çocuk havuzunun sıcacık suyundan çıkmak istemeyeceksiniz. Gün boyu sessizliğini koruyan havuz kenarındaki şezlongunuzda uzanırken güneşin ve içeceğinizin keyfini sürecekseniz.

~KARAİNCİR KUMSALI~

BODRUM yarımadasının tartışılmaz en güzel koyu olan Karaincir kumsalında çocuklarınız ve siz eğlenirken düzenli olarak derinleşen deniz sayesinde aklınız çocuklarınızda kalmayacak. Yunanistan’ın kos adası manzarasında yüzerken dibi gözüken berrak denizimizde size balıklar eşlik edecek. Yaklaşık 400 metre mesafede olan Karaincir koyundaki sahilimize sizleri yürütmüyor Golf arabalarıyla gün boyu saat sınırlaması olmadan istediğiniz zaman ücretsiz götürüp getiriyoruz.

 

~LA BREZZA BEACH~

LA BREZZA SUITE & HOTEL karaincir sahilindeki Beach’ inin mutfağında makarna, hamburger, salata, gözleme, çiğbörek gibi snack menüler sunarken pide, cantık ve pizza gibi fırın ürünleride sunmaktadır. Geceleri kumsalda A’la Carte balık Restaurantı olarak hizmet sunan Beach’ imizde yiyeceğiniz o özlenen BODRUM akşam yemeklerine dalga şırıltıları ve yakamoz eşlik ederken, ayaklarınızı denize
sokup keyfinize keyf katabilirsiniz.